Kontakt Dibber Sverige AB

Dibber Huvudkontor

T: 08-684 468 00
info@dibber.se

Faktureringsadress

Dibber Sverige AB
FE 1383-0992 Scancloud
SE-831 90 Östersund

Postadress

Dibber Sverige AB
Box 2044, 191 02 Sollentuna

Besöksadress Dibbers huvudkontor

Stupvägen 1
191 42 Sollentuna

Presskontakt

Andreas Långbergs, Tillförordnad VD
Mail: andreas.langbergs@dibber.se
Tel: 073-354 01 99

Synpunkter, beröm och klagomål

Vi på Dibber strävar hela tiden efter att bli bättre, därför tar vi gärna emot dina synpunkter, beröm och klagomål på vår verksamhet.


Dibber Sverige kontakt

Verksamhetschefer Förskola

Anna Nordberg,
Regional skolchef Täby, Öppna förskolor, Sollentuna, Solna, Bollnäs och Söderhamn

Mail: anna.nordberg@dibber.se
Tel: 070-778 64 90

Ann-Therese Olofsson,
Regional skolchef Malmö, Lund, Helsingborg, Göteborg, Partille, Ulricehamn, Örebro, Norrköping

Mail: ann-therese.olofsson@dibber.se
Tel: 072- 0175668

Cilla Tapio,
Regional skolchef Nacka, Huddinge, Tyresö, Nyköping och Trosa

Mail: Cilla.tapio@dibber.se
Tel: 070-303 03 91


Tillförordnad VD

Andreas Långbergs

Mail: andreas.langbergs@dibber.se
Tel:
 073-354 01 99

Verksamhetschef Skola

Fredrik Menkus Wegbratt

Mail: fredrik.menkus.wegbratt@dibber.se
Tel: 076-501 64 58


Fastighetschef

Elisabeth Gustafsson

Mail: Elisabeth.gustafsson@dibber.se
Tel: 0765-016455



Skolans ledningsgrupp

Arild porträtt
Arild Werling
Elevhälsochef

Mail: arild.werling@dibber.se
Tel: 073-679 15 53

Christiane Candella porträtt svartvit
Christiane Candella
Utvecklingsledare DIS och IB

Mail: christiane.candella@dibber.se
Tel: 070-7784237