Kontakt Dibber Sverige AB

Dibber Huvudkontor

T: 08-684 468 00
info@dibber.se

Faktureringsadress

Dibber Sverige AB
FE 1383-0992 Scancloud
SE-831 90 Östersund

Postadress

Dibber Sverige AB
Box 2044, 191 02 Sollentuna

Besöksadress Dibbers huvudkontor

Stupvägen 1
191 42 Sollentuna

Presskontakt

Carl Georgsson
VD, Dibber Sverige
070-328 83 37
carl.georgsson@dibber.se

Synpunkter, beröm och klagomål

Vi på Dibber strävar hela tiden efter att bli bättre, därför tar vi gärna emot dina synpunkter, beröm och klagomål på vår verksamhet.

Ledningsgrupp Dibber – kontakt

VD

Carl Georgsson

Mail: Carl.Georgsson@dibber.se
Tel:
 0703-288337

Verksamhetschef Skola

Sara Lundberg

Mail: Sara.Lundberg@dibber.se
Tel: 0724-696143

Verksamhetschef Förskola

Camilla Christoffersson

Mail: Camilla.Christoffersson@dibber.se
Tel: 0739-440971

HR-chef

Karin Hansson

Mail: Karin.Hansson@dibber.se
Tel: 0707-125634

Kvalitet- och utvecklingschef

Ulrica Ellmin Cederholm

Mail: ulrica.ellmin-cederholm@dibber.se
Tel: 0739-440995

Fastighetschef

Alex Kornhammar

Tel: 0736-769600

Ekonomichef

Pontus Loswick

Mail: pontus.loswick@dibber.se
Tel: 
0737-645 834


Förskolans regionchefer kontakt

Anna Nordberg,
regionchef Täby, Öppna förskolor i Sollentuna och Nacka

Mail: anna.nordberg@dibber.se
Tel: 070 7786490

Linda Törnqvist, verksamhetsutvecklare/regionchef Örebro

Mail: linda.tornqvist@dibber.se
Tel: 073-9440982

Cilla Tapio,
regionchef Nacka, Huddinge, Tyresö

Mail: Cilla.tapio@dibber.se
Tel: 070-303 03 91

Ann-Therese Olofsson,
regionchef Malmö, Lund, Helsingborg

Mail: ann-therese.olofsson@dibber.se
Tel: 072- 0175668

Helena Söderqvist, regionchef Sollentuna, Solna, Nyköping, Trosa

Mail: helena.soderqvist@dibber.se
Tel: 073-3775312