Kontakt Dibber Sverige AB

Dibber Huvudkontor

T: 08-684 468 00
info@dibber.se

Faktureringsadress

Dibber Sverige AB
FE 1383-0992 Scancloud
SE-831 90 Östersund

Postadress

Dibber Sverige AB
Box 2044, 191 02 Sollentuna

Besöksadress Dibbers huvudkontor

Stupvägen 1
191 42 Sollentuna

Presskontakt

Pontus Loswick, VD Dibber Sverige
Mail: pontus.loswick@dibber.se
Tel: 0737-645 834

Synpunkter, beröm och klagomål

Vi på Dibber strävar hela tiden efter att bli bättre, därför tar vi gärna emot dina synpunkter, beröm och klagomål på vår verksamhet.


Ledningsgrupp Dibber – kontakt

Verksamhetschef Förskola

Camilla Christoffersson

Mail: Camilla.Christoffersson@dibber.se
Tel: 0739-440971


Kvalitet- och utvecklingschef

Ulrica Ellmin Cederholm

Mail: ulrica.ellmin-cederholm@dibber.se
Tel: 0739-440995


VD och Ekonomichef

Pontus Loswick

Verksamhetschef Skola

Porträtt Cecilia
Tf. Cecilia Meijer



HR-chef

Karin Hansson

Mail: Karin.Hansson@dibber.se
Tel: 0707-125634


Fastighetschef

Elisabeth Gustafsson

Mail: Elisabeth.gustafsson@dibber.se
Tel: 0765-016455



Förskolans regionchefer kontakt

Anna Nordberg,
regionchef Täby, Öppna förskolor i Sollentuna, Nacka och Solna

Mail: anna.nordberg@dibber.se
Tel: 070 7786490

Ann-Therese Olofsson,
regionchef Malmö, Lund, Helsingborg

Mail: ann-therese.olofsson@dibber.se
Tel: 072- 0175668

Linda Törnqvist, verksamhetsutvecklare/regionchef Örebro

Mail: linda.tornqvist@dibber.se
Tel: 073-9440982

Cilla Tapio,
regionchef Nacka, Huddinge, Tyresö, Nyköping och Trosa

Mail: Cilla.tapio@dibber.se
Tel: 070-303 03 91


Skolans ledningsgrupp

Arild porträtt
Arild Werling
Bitr Skolchef ansvar elevhälsa

Mail: arild.werling@dibber.se
Tel: 073-679 15 53

Christiane Candella porträtt svartvit
Christiane Candella
Utvecklingsledare DIS och IB

Mail: christiane.candella@dibber.se
Tel: 070-7784237